Zbiórka elektrośmieci

Drodzy Uczniowie i Rodzice !

Przystąpiliśmy  do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Akcja trwa do 22.03.2021r.

Miejsce Akcji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kwaśniowie Dolnym

Uwaga! Sprzęt przywozimy do szkoły po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z sekretariatem szkoły, aby pan konserwator pomógł wnieść sprzęt w wyznaczone miejsce zbiórki.

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK.

W razie pytań prosimy o kontakt – 32 642 60 03