II miejsce w konkursie „Moja Gmina w cyferkach” organizowanym przez  Urząd Statystyczny w Krakowie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w roku szkolnym 2020/2021 grupa „Motylki” (obecna klasa I) pod opieką pani Pauliny Oziembłowskiej zdobyła II miejsce w konkursie „Moja Gmina w cyferkach” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie. Ze względu na okres wakacyjny nagrody rzeczowe dla przedszkola i dzieci zostały wręczone we wrześniu. Było nam niezmiernie miło gościć delegację z Urzędu Statystycznego w Krakowie oraz sekretarza gminy Pana Daniela Hickiewicza.

Zadaniem konkursowym było ułożenie przez wychowanków placówki piosenki lub wierszyka, poruszającego tematykę związaną z ludnością, rodziną, spisem powszechnym, lokalną społecznością i tradycjami regionalnymi,  a następnie nagranie jego wykonania. Serdeczne zapraszamy do obejrzenia filmu!