Innowacja „Przedszkolak zawody zna i o swoją przyszłość dba!”

W roku szkolnym 2021/2022 w Przedszkolu w Kwaśniowie Dolnym we wszystkich oddziałach przedszkolnych zostanie przeprowadzona innowacja „Przedszkolak zawody zna i o swoją przyszłość dba.” Celem innowacji jest poznanie przez dzieci różnorodnych zawodów oraz wspieranie przedszkolaków w procesie podejmowania świadomych decyzji edukacyjnych i zawodowych. Na pierwszy rzut poznaliśmy zawód policjanta. Serdecznie dziękujemy Jasiowi – przyszłemu policjantowi, który przedstawił swoim rówieśnikom atrybuty funkcjonariusza policji.