Biedronki

„Jestem sobie przedszkolaczek,
Nie grymaszę i nie płaczę,
Na bębenku marsza gram,
Ram tam tam, ram tam tam.
Mamy tu zabawek wiele,
Razem bawić się weselej,
Bo kolegów dobrych mam,
Ram tam tam, ram tam tam.”

Jesteśmy uśmiechniętą grupą 3-, 4- latków. Razem z naszą wychowawczynią mgr Pauliną Oziembłowską oraz panią Marleną Drożyńską poznajemy otaczający nas świat oraz doskonalimy czynności samoobsługowe. Zadajemy mnóstwo pytań, ale i również uczymy się uważnie słuchać. Aktywnie bierzemy udział w zajęciach, a w wolnej chwili układamy puzzle, układanki, klocki. Pracujemy na Metodzie Dobrego Startu prof. Bogdanowicz. Uczymy się również kodowania i stawiamy pierwsze kroki w nauce programowania. W tym roku nasza pani zaprosiła nas na „Planetę dzieci”. Jest to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, dla których ważne są prawda, dobro, piękno, szacunek do ludzi i przyrody oraz idee kształtujące pozytywny stosunek do świata. Zapraszamy Was do udziału w niezwykłej przygodzie, która zaczyna się w przedszkolu!