Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”

I duży, i mały –niech się Tobą opiekuje!

Kocham Cię, Polsko!

Polsko –dziękuję!

W roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”, którego celem jest wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych u dzieci.

Pierwszym zadaniem wykonanym przez nasze zdolne przedszkolaki było malowanie na świeżym powietrzu jesiennych krajobrazów Polski. Było słonecznie, kolorowo i kreatywnie.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status