Innowacja „Przedszkolaki znają patenty, by rozwijać swoje talenty”

Innowacja „Przedszkolaki znają patenty, by rozwijać swoje talenty”

W roku szkolnym 2020/2021 stawiamy na kreatywne zajęcia oraz rozbudzanie ciekawości dzieci. Z tej okazji w naszym przedszkolu wprowadzamy innowację „Przedszkolaki znają patenty, by rozwijać swoje talenty”, która ma na celu rozwijanie zainteresowań i zdolności dzieci. We wrześniu i w październiku w piątki królują zajęcia eksperymentalno-badawcze. Doświadczenie „Gasnąca świeczka” mamy już za sobą. A jakie pierwsze pytanie padło z ust przedszkolaków po weekendzie? „Proszę Pani, a dzisiaj też będzie doświadczenie?” I o to nam chodziło 😀

Galeria zdjęć

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status