Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy”

Nasze przedszkole w roku szkolnym 2020/2021 bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”.  Głównym celem projektu jest wprowadzenie dzieci w świat wartości oraz promowanie kultury. Na pierwszych zajęciach przedszkolaki przeniosły się w świat muzyki. Wszystkie grupy przypomniały sobie nazwy instrumentów, wydawane przez nie dźwięki oraz zagrały koncert jedyny w swoim rodzaju.

Link do koncertu: https://youtu.be/rSNEsq2b9Ao

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status