Internetowy Koncert Orkiestry Symfonicznej

Internetowy Koncert Orkiestry Symfonicznej

W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” przedszkolaki wzięły udział w „Internetowym Koncercie Orkiestry Symfonicznej”. Przed rozpoczęciem wydarzenia dowiedzieliśmy się jak wygląda numeracja miejsc w filharmonii oraz zakup biletów, a także poznaliśmy skład orkiestry. Przygotowań nie było końca. Motylki oraz Pszczółki zaprojektowały specjalne bilety na wydarzenie, które następnie przedszkolaki zakupiły w dniu koncertu. Oczywiście wszyscy przybiliśmy ubrani na galowo.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status