Piękna nasza Polska cała

Piękna nasza Polska cała

„Wszystkie dzieci – duże, małe
Losy kraju znają doskonale.
Naszą Polskę na lat wiele
Rozerwali nieprzyjaciele
Jedenastego listopada
Uczcić wielkie święto nam wypada.
Polska znów stworzyła jedność
Odzyskała niepodległość.”

Miesiąc listopad upływa w naszym przedszkolu pod znakiem patriotyzmu. Przedszkolaki poznają swoją okolicę i poznają symbole Polski. Każda grupa stworzyła swój własny KĄCIK PATRIOTYCZNY, a starszaki zaprojektowały foldery swojej miejscowości.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status