Savoir vivre – Projekt „Z kulturą mi do twarzy”

Savoir vivre – Projekt „Z kulturą mi do twarzy”

W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” nasze przedszkolaki wykonały zadanie „Z kulturą przy stole”.

„Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo co bon ton, tylko że trudniej to się wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm…, a kto to właściwie jest ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście.” Grzegorz Kasdepke „Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci”.

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać .

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status