Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z Kulturą mi do twarzy” – Mistrzowie pędzla .

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z Kulturą mi do twarzy” – Mistrzowie pędzla .

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” przedszkolaki wykonały kolejne zadanie zatytułowane „Mistrzowie pędzla”. Każda z grup przedszkolnych miała za zadanie zapoznać się z twórczością wybranego malarza oraz wykonać reprodukcję jego obrazu. I tak oto Motylki i Pszczółki zapoznały się z twórczością Vincenta van Gogha oraz wykonały reprodukcję obrazu „Gwiaździsta noc” oraz „Słoneczniki”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status