Mikołajki

Mikołajki

Na ten dzień wszystkie dzieci czekają cały rok! Magiczny czas, w którym każde grzeczne dziecko otrzymuje swój wymarzony prezent. Ciasteczko oraz mleko już od samego rana czekało na Mikołaja.

W oczekiwaniu na przybycie naszego gościa przedszkolaki poznały jego historię oraz wspaniale bawiły się tańcząc i śpiewając. A gdy wreszcie otrzymały swoje prezenty, to do końca dnia uśmiech nie schodził nikomu z twarzy!

Pani Dyrektor, nauczyciele oraz przedszkolaki pragną serdecznie podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie klocków edukacyjnych dla każdej grupy przedszkolnej. Dziękujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status