Zajęcia z programowania

Zajęcia z programowania

W naszym przedszkolu ruszyły już zajęcia z programowania z użyciem robota Photon. Podczas kolejnych zajęć przedszkolaki są wdrażane w interfejsy programowania: Photon Draw oraz Photon Badge. Pierwszy z nich został zaprojektowany z myślą o najmłodszych programistach. Rozwija u dzieci zdolności manualne, orientację przestrzenną oraz rozumienie logiki wydarzeń. Z kolei Photon Badge stworzono dla dzieci, które potrafią zrozumieć bardziej złożone ciągi logiczne rozwijając wyobraźnię przestrzenną, planowanie i przewidywanie oraz algorytmikę, czyli powtarzanie czynności.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status