Piękna Nasza Polska Cała – Prawa Dziecka

Piękna Nasza Polska Cała – Prawa Dziecka

„Mam prawo żyć

Mam prawo być sobą

Czuć się bezpiecznie, wolną być osobą.

Mam prawo kochać i kochanym być

Nie można mnie krzywdzić, poniżać i bić.

Dziecka prawa poważna sprawa.

Dziecka prawa to nie zabawa!”

W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” Biedronki, Pszczółki i Motylki zrealizowały kolejne zadanie: „Każdy przedszkolak – Mały Patriota – Wielki Człowiek” – zapoznanie z prawami człowieka i dziecka.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status