Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To dobra okazja, aby zastanowić się jak z mrozem i śniegiem radzą sobie mieszkańcy lasu i jak można im pomóc przetrwać najtrudniejszą dla nich porę roku. Miłoszek wraz ze swoim tatą panem Przemkiem udał się do pobliskich paśników, by uzupełnić je sianem, owsem oraz dołożyć soli do lizawek. Nagrał przy okazji film, w którym wraz z tatą przybliżył zasady dokarmiania dzikich zwierząt. Emilka z Jasiem uzupełnili ziarnami karmnik koło swojego domu, a Karolinka udała się wraz z mamą w poszukiwanie paśnika. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za dostarczenie nagrań i podzielenie się wiedzą z pozostałymi przedszkolakami!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status