Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura

Dinozaury fascynują dzieci, a w szczególności dociekliwych przedszkolaków. Zajęcia o dinozaurach są jednymi z nielicznych momentów, kiedy najmłodsi mają więcej do powiedzenia niż dorośli 🙂

W naszym przedszkolu w Dniu Dinozaura każdy przedszkolak miał okazję zdobyć medal, ale… wcześniej należało wykonać kilka zadań: wykazać się wiedzą na temat, tych wymarłych gadów, odnaleźć zaginione jajo dinozaura oraz wykonać pracę plastyczną. Oczywiście każdy podołał zadaniu! Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status