Misiowe Laboratorium Czterech Żywiołów.

Misiowe Laboratorium Czterech Żywiołów.

Podczas kolejnego modułu razem z Małym Misiem przyjrzeliśmy się bliżej czterem żywiołom: wodzie, ziemi, powietrzu, ogniu. Dowiedzieliśmy się, że bez nich nie byłoby życia na Ziemi, ale też potrafią zagrażać zdrowiu i życiu człowieka. Znamy niszczycielskie skutki żywiołów: trzęsienia ziemi, powodzie, pożary, erupcje wulkanów.

Podczas kolejnym zadań przeprowadziliśmy kilka eksperymentów związanych z żywiołami, a każdy przedszkolak uwielbia eksperymentować.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status