Zmisiowany Ekokalendarz – Tydzień oszczędzania wody.

Zmisiowany Ekokalendarz – Tydzień oszczędzania  wody.

Miesiąc marzec upływa w naszym przedszkolu pod znakiem ekologii. W ramach projektu „Zmisiowany Ekokalendarz” w naszym przedszkolu odbył się tydzień oszczędzania wody. Przedszkolaki podczas pobytu w placówce uczyły się zasad oszczędzania wody, natomiast w swoich domach wykorzystywały swoją wiedzę w praktyce. Każde dziecko otrzymało kalendarz, w którym oceniało, czy udało mu się podczas całego dnia korzystać w oszczędny sposób z wody. Na sam koniec tygodnia ekologiczne przedszkolaki otrzymały medale.