Wyniki konkursu „Piosenki z uśmiechem”

Gminny Ośrodek Kultury, organizator II Konkursu online „Piosenki z uśmiechem”, który odbył się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Klucze, opublikował jego wyniki.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Jury w składzie: Anna Gertner, Anna Dudek, Marcin Wiercioch, po wysłuchaniu 87 zgłoszonych prezentacji, w tym 75 solistów oraz 12 duetów/zespołów, przyznało w poszczególnych kategoriach miejsca i wyróżnienia.

Reprezentanci naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego również odnieśli sukcesy!

Kat. soliści do lat 7

II miejsce Izabela Karkos – Przedszkole Kwaśniów Dolny – solistka przygotowana pod kierunkiem mgr Pauliny Oziembłowskiej

Kat. duety/zespoły 12- 15 lat

Wyróżnienie – Duo Vio – SP Kwaśniów Dolny – zespół przygotowany pod kierunkiem mgr Katarzyny Przybylskiej – Polak

Dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy.