Dzień Niezapominajki

Dzień Niezapominajki

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Niezapominajki! W tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody. Dodatkowo „niezapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych dla nas osób. I w ten oto sposób nasze przedszkolaki chciały pokazać, że pamiętają o swoim koledze Nikosiu, który toczy właśnie walkę o swoją nóżkę. Nasz Drogi Przedszkolaku Twoje koleżanki i koledzy z przedszkola przesyłają moc buziaków oraz laurki wykonane specjalnie dla Ciebie!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status