Zbiórka dla schroniska

Zbiórka dla schroniska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kwaśniowie Dolnym od lat przeprowadza zbiórkę na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Rafik” w Bolesławiu. Codziennie do schroniska trafiają niechciane zwierzęta, a zima zbliża się coraz większymi krokami. Zachęcamy więc wszystkich do przynoszenia darów dla bezdomnych pupili. Przyjmujemy karmę, kaszę, ryż, koce, miski, smycze. Dary można zostawiać w specjalnie przygotowanych pojemnikach zarówno w przedsionku przedszkola jak i szkoły. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status