Code week w Pszczółkach

Zapraszamy do kolejnej fotorelacji z wydarzenia w ramach EU Code Week, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania. Celem inicjatywy jest promowanie programowania i umiejętności cyfrowych w ciekawy i interesujący sposób. Nasze już drugie wydarzenie w #CodeWeek odbyło się pod nazwą „Pszczółki programują z robotem Photon”. Tym razem obejmowało ono zajęcia z wykorzystaniem interfejsu programowania Photon Badge. Zostało ono stworzone dla starszych już dzieci, które potrafią zrozumieć bardziej złożone ciągi logiczne. Przedszkolaki projektowały program robota z wykorzystaniem prostych symboli instrukcji.