Dzień Dyni

Dzień Dyni

Nadchodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić „Dzień Dyni” . W naszym przedszkolu święto to obchodziliśmy w piątek 30 października, wtedy to wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.

Dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat. Przedszkolaki miały okazję przekonać się jak smakują  babeczki dyniowe, które przygotowały dla nas panie kucharki.

Następnie przystąpiliśmy do dyniowych zabaw: dyniowe kręgle oraz zabawy taneczne.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status