Zapraszamy do głosowania!

Zapraszamy do głosowania!

Kochani!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz projekt „Piękna nasza miejscowość mała przez aparat widziana” bierze udział w konkursie internetowym „Mamy FIOła na Małopolskę”! Zapraszamy do bezpłatnego głosowania! Trwa ono od 29.11. do 06.12.2021 r. Można oddać jeden głos dziennie!

Co należy zrobić?

1. Wejdź w poniższy link: https://malopolskalokalnie.pl/piekna-nasza-miejscowosc…/

2. Na dole strony wybierz przycisk ODDAJ SWÓJ GŁOS.

3. Następnie wpisujemy swój adres e-mail.

4. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link, w którego należy kliknąć.

5. Głos został oddany! Dziękujemy.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status