Dzień Wiedzy o Pingwinach

Dzień Wiedzy o Pingwinach

Zimowa aura za oknem przeniosła naszych przedszkolaków prosto do … Antarktydy! W naszym przedszkolu odbył się Dzień Wiedzy o Pingwinach, podczas którego dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy na temat tych ptaków.  Czy wiedzieliście, że pingwiny jedzą kamienie? Nie wynika to jednak z braku pożywienia, a wręcz przeciwnie. Kamienie pomagają przemielić posiłek, a ich waga pomaga im głębiej nurkować! Zachęcamy Was do poznania innych ciekawostek na temat tych fascynujących stworzeń.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status