Czytamy z Małym Misiem

Czytamy z Małym Misiem

Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” gościły konsultanta oświatowego Wydawnictwa MAC Edukacja Panią Kingę Matogę, która odwiedziła przedszkolaki w ramach realizowanego w grupie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś W Świecie Wielkiej Literatury”. „Pszczółki” z zainteresowaniem słuchały czytanych opowiadań .  Na zakończenie wizyty pani Kinga zachęciła dzieci do czytania w domu z rodzicami i na pamiątkę podarowała grupie książkę jako prezent.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status