Wyniki Konkursu „Moja okładka do ulubionej książki”

Wyniki Konkursu „Moja okładka do ulubionej książki”

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs „Moja okładka do ulubionej książki” został rozstrzygnięty! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział oraz i pracę włożoną w wykonanie okładki! Nagrody książkowe zostały zakupione ze środków pozyskanych z Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Grupa Biedronki

I miejsce: Amelia Kumela

Grupa Motylki

I miejsce: Marcelina Mendrek

II miejsce: Hanna Świda

III miejsce: Maria Barczyk

Wyróżnienia: Nikola Barczyk, Pola Mocny

Grupa Pszczółki

I miejsce Maria Bromblik

II miejsce Karolina Genserovska

III miejsce Blanka Szatan

Wyróżnienia: Alicja Imiela, Natalia Lekston, Nina Ryczyńska

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status