Pierwszy Dzień Wiosny

W naszym przedszkolu hucznie obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny! Na początku przedszkolaki brały udział w tworzeniu przepięknej kolorowej Marzanny, która podczas wiosennego orszaku została odprowadzona na pobliski staw. Na miejscu na dzieci czekała już jednostka OSP Kwaśniów, która asystowała przy zatapianiu kukły. Ku uciesze dzieci po utopieniu Marzanny pojawiła się Pani Wiosna! Towarzyszyła ona przedszkolakom przez cały spacer oraz zwiedzanie Remizy OSP Kwaśniów. Nie da się ukryć, że był to dzień pełen wrażeń!