Dzień Czekolady

Dzień Czekolady

Biała, mleczna czy gorzka… Wszyscy uwielbiamy czekoladę! Dlatego też w naszym przedszkolu obchodziliśmy  Światowy Dzień Czekolady! Była to okazja aby zobaczyć, powąchać, dotknąć, a przede wszystkim spróbować czekoladę. Dzieci dowiedziały się z czego powstaje czekolada oraz co jest jej głównym składnikiem. Przedszkolaki poznały także jak wygląda proces tworzenia czekolady i gdzie jest stosowana. Stworzyły własne czekoladki i doskonaliły technikę smarowania wafelków. Każda okazja do doskonalenia czynności samoobsługowych jest dobra! Pszczółki natomiast zajęły się domową produkcją ciasta czekoladowego.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status