Dzień Unii Europejskiej

Dzień Unii Europejskiej

Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że 9 maja przypada Dzień Unii Europejskiej. Doskonale jednak o tym nasze przedszkolaki. To właśnie nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny nosi imię Unii Europejskiej!

Biedronki, Pszczółki i Motylki dowiedziały się jak wygląda flaga oraz zapoznały się z hymnem – „Odą do radości”. Każda z grup przedszkolnych wykonała flagę Unii Europejskiej. Głównym celem całego przedsięwzięcia było kształtowanie wśród przedszkolaków poczucia przynależności narodowej i europejskiej.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status