Misiowy bajarz!

Misiowy Bajarz – to kolejny moduł projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Kanwą, wokół której organizuje się aktywność dzieci w ramach modułu, jest opowiadana im etapami historia. Storyline jest metodą, która w dużym stopniu angażuje dzieci — to one są głównymi twórcami i uczestnikami historii, która rozwijana jest podczas zajęć. Nauczyciel podaje dzieciom wątki opowiadania, a zadaniem uczestników jest ich rozwijanie, wzbogacanie i rozwiązywanie zawartych problemów przez działanie. Na podstawie pomysłów dzieci nauczyciel wymyśla i przedstawia kolejny fragment opowiadania, nad którym potem pracują przedszkolaki. Efektem zajęć były wspaniałe historie utworzone przez przedszkolaki!