Wycieczka przedszkolaków!

Wycieczka przedszkolaków!

15 czerwca wszystkie grupy przedszkolne wyruszyły na niezwykłą  przygodę do Agrogospodarstwa „Pod Skałką” w Przybynowie. Po ekscytującej jeździe autokarem przyszedł czas na zwiedzanie. Na pierwszy ogień poszły ekologiczne warsztaty „Jak pszczoły uratowały planetę Ziemię?”  podczas których dzieci poznały życie pszczół od narodzin do śmierci, podział zadań w ulu oraz tajniki pracy pszczelarza. Aby nabrać energii w chwili przerwy na przekąskę zaserwowano watę cukrową, a następnie wszyscy udali się na przejażdżkę po okolicy kolejką „Jurajski Ekspress”.  Na sam koniec czekał na przedszkolaki  „Zwierzyniec Jurajski” oraz zwiedzanie „Skansenu Wsi Jurajskiej”. Uśmiechy na twarzach dzieci mówiły jednoznacznie, że wycieczka należała do udanych!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status