Innowacja – zawód florysta

Innowacja – zawód florysta

W ramach innowacji „Przedszkolak zawody zna i o swoją przyszłość dba” poznaliśmy kolejny zawód jakim jest florystka. Z tej okazji gościliśmy Panie z Floris Studio Dekoratorsko-Florystyczne. Podczas zajęć przedszkolaki poznały atrybuty zawodu florystki, budowę kwiatu oraz gatunki kwiatów, które można kupić w kwiaciarni. Na sam koniec dzieci poznały techniki układania bukietu oraz stworzyły własnego flowerboxa! Panie Florystki postarały się również o akcent muzyczny – improwizację ruchową do muzyki  klasycznej „Walc kwiatów”  Piotra Czajkowskiego.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status