Pożegnanie starszaków

Doczekaliśmy się i kolejny rok szkolny dobiegł końca. Wiele miesięcy wspólnych zabaw,  zajęć, odkrywania  świata, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.  Przedszkolaki z grupy   „Pszczółki” żegnały przedszkole, aby we wrześniu rozpocząć kolejny etap edukacji.

Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach przedszkolaki zaprezentowały pożegnalny program artystyczny. Po nim nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych przez Pana Dyrektora Damiana Banysia.

Pożegnania zawsze są trudne, lecz pamiętacie, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach i towarzyszącym nam  uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie Pszczółki spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!