Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce! Tego dnia świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! Z tej okazji w naszym przedszkolu pojawiły się dwa zwariowane klauny, które na początku zaserwowały dzieciom super zabawy w kole oraz prawdziwą dyskotekę, by następnie przygotować super popcorn w prawdziwej maszynie! W całym przedszkolu dało się usłyszeć strzelanie kukurydzy oraz poczuć unoszący się zapach masełka!

Ten dzień na pewno zostanie dzieciom w pamięci. Niech żyje zabawa!

Składamy również ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za zakup maszyny do popcornu!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status