WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

W naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć Ratownika Medycznego – pana Roberta Nowaka, a prywatnie tatę naszego Mironka. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Przede wszystkim nauczyły się w jaki sposób należy udzielić pomocy, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Pan Robert pokazał dzieciom jak wygląda pozycja boczna ustalona oraz przestrzegał dzieci przed niebezpiecznymi sprzętami w domu.

Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych umiejętności, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia! Serdecznie dziękujemy panu Robertowi za czas spędzony z naszym przedszkolakami. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status