Pierwszy Dzień Jesieni

Pierwszy Dzień Jesieni

„Idzie lasem Pani Jesień
I maluje liście w lesie.
Te są żółte, te czerwone,
A te jeszcze są zielone.
Liście piękne, kolorowe
Lecą dzieciom wprost na głowę.”

Już za nami Pierwszy Dzień Jesieni.  Kto by pomyślał, że przedszkolaków odwiedzi sama Pani Jesień z koszem swoich jesiennych darów!  Tego dnia królowały kolory: czerwony, żółty, brązowy i pomarańczowy. Przedszkolaki przypomniały sobie nazwy owoców, warzyw oraz rozpoznawały drzewa po liściach. Nie zabrakło również jesiennych zabaw i piosenek. Zapraszamy do fotorelacji!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status