Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!”

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach  w codziennym życiu.  Dlatego też w przedszkolu obchodziliśmy 30 września Dzień Chłopaka! Z tej okazji zostały zorganizowane wybory Mistera Przedszkola. Każdy z nas miał ubaw po pachy podczas różnorodnych konkurencji oraz zabaw. Cóż, nie popiszemy się teraz skromnością, ale musimy przyznać, że mamy najprzystojniejszych przedszkolaków na całym świecie!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status