Wycieczka na spektakl teatralny do DK Wolbrom

Wycieczka na spektakl teatralny do DK Wolbrom

30 września przedszkolaki wraz z uczniami klas 1-3 wybrali się na spektakl teatralny „Dorotka – po drugiej stronie tęczy”. W czasie wycieczki przedszkolaki i uczniowie obejrzeli fascynujące przedstawienie o dziewczynce, która próbując odnaleźć drogę powrotną do domu poznaje wielu przyjaciół oraz przekonuje się jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne. Dlatego też cieszymy się, że oprócz przeżyć kulturalnych nasi podopieczni brali również udział w edukacji ekologicznej.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status