Dzień Listonosza

Dzień Listonosza

Któż nie widział pędzącego po ulicy pana z wielką torbą, przewieszoną przez ramię? Warto pamiętać, że takie zawody jeszcze istnieją pomimo nowoczesnego świata. I może warto czasem napisać krótki list!

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Listonosza. Dzieci poznały znaczenie symboli Poczty Polskiej oraz poznały ciekawostki dotyczące pracy listonosza. Prześledziły również drogę listu „od nadawcy do adresata” oraz oglądały przykładowe listy, kartki pocztowe. Każdy przedszkolak możliwość wysłania własnego listu oraz zaprojektowania znaczka pocztowego.

To był ciekawy dzień! Mamy nadzieję że w przyszłości dzieciaki chętnie będą korespondować między sobą w ten oto sposób.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status