„Europa bez granic” – Polska

„Europa bez granic” – Polska

W roku szkolnym 2022/2023 nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Europa bez granic”. Podczas pierwszego modułu przedszkolaki poznały Polskę. Zapoznaliśmy się z krajobrazami występującymi w naszym kraju, poznaliśmy najważniejsze miasta. Odbyliśmy wirtualny spacer po Pałacu Kultury i Nauki, a Biedronki wykonały również makietę budynku!  Bawiliśmy się w tradycyjna polską zabawę „Mam chusteczkę haftowaną” oraz obejrzeliśmy legendę o Smoku Wawelskim. Na pamiątkę wykonaliśmy własnego smoka!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status