Innowacja pedagogiczna „Poczytaj mi kolego”

Innowacja pedagogiczna „Poczytaj mi kolego”

W ramach innowacji „Poczytaj mi kolego” uczniowie klasy pierwszej odwiedzają naszych przedszkolaków, aby poczytać im wybrane utwory literackie. Z jednej strony pierwszoklasiści doskonalą umiejętność czytania i oswajają się z publicznymi wystąpieniami, a z drugiej u młodszych kolegów zostaje zaszczepiona miłość do książek. Nietrudno zgodzić się z naszą noblistką, że „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status