Odwiedzamy cmentarz

Odwiedzamy cmentarz

„Coś się tu nie zaczyna
w swojej zwykłej porze.
Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.”

W. Szymborska

W dniu uroczystości Wszystkich Świętych, a także następnego dnia – Dzień Zaduszny, odwiedzamy cmentarze, aby pomodlić się, przyozdobić groby kwiatami i zapalić znicze. W ten symboliczny sposób czcimy pamięć bliskich, którzy odeszli. Jak co roku uczniowie wraz z przedszkolakami udali się na pobliski cmentarz, aby zapalić znicze na grobach swoich bliskich.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status