Projekt „Lokalne kino dla małych i dużych”

W ramach projektu „Lokalne kino dla małych i dużych” przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III mieli okazję obejrzeć film o Pustyni Błędowskiej, który został wyświetlony w Świetlicy w Kwaśniowie Górnym. Projekcja filmu została  połączona z prelekcją, którą prowadził Pan Kamil Wołek.  Dzieci miały okazję poznać różnorodne ciekawostki na temat pustyni.  Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi za przekazanie ogromu wiedzy najmłodszym mieszkańcom Kwaśniowa w tak ciekawy i przystępny dla  nich sposób. Mamy nadzieję, że w naszym przypadku nieaktualne będzie powiedzenie „Cudze chwalicie a swego nie znacie”.

Zadanie publiczne finansowane ze środków Europejski Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.8 Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ze środków otrzymanych od Gminy Klucze.