Ogólnopolski Projekt „Europa bez granic” – Wielka Brytania

Ogólnopolski Projekt „Europa bez granic” – Wielka Brytania

Czas na kolejne zadania w ramach projektu „Europa bez granic”. Tym razem spacerowaliśmy wirtualnie po Londynie poznając jego zabytki oraz wykonaliśmy doświadczenie „Deszcz w słoiku” z użyciem pianki do golenia oraz barwników. Nie zabrakło również legendy o potworze z Loch Ness oraz zabaw z chustą animacyjną. Podczas zabawy każde z dzieci mogło wcielić się w Nessie i popływać po dnie jeziora!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status