Mikołajki w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu

I stało się! Nadeszły Mikołajki i zawitał do nas Święty Mikołaj. Dzięki niezawodnemu Studiu Artystycznemu Ochy i Achy był to niezapomniany dzień! Na sam początek główny sprawca zamieszania – czyli Mikołaj, postanowił zrobić psikus naszym przedszkolakom i nagle zniknął… Dzieci musiały więc wraz z elfami wziąć udział w poszukiwaniach. Przygotowały portret pamięciowy Mikołaja, czytały listy… Na szczęście Święty Mikołaj odnalazł się i wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Uff cóż za ulga!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status