Konkurs Kolęd i Pastorałek

Miesiąc grudzień to czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Dookoła nas słychać rozmowy o przygotowaniach do świąt, poszukiwaniu prezentów dla najbliższych, a w radiu słychać już świąteczne piosenki. W tym właśnie czasie w naszym szkolnym kalendarzu na stale zagościł Konkurs Kolęd i Pastorałek. Podczas jego trwania zarówno przedszkolaki jak i uczniowie mają szansę zaprezentować się wokalnie wykonując wybraną kolędę lub pastorałkę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do fotorelacji z tego wydarzenia. Wyniki konkursu ogłosimy już niebawem.