Przedszkolne przygotowania do świąt

Przedszkolne przygotowania do świąt

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy – pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia!

Przedszkolaki przygotowywały ozdoby świąteczne, poduszki i lampioniki na kiermasz, ubierały choinkę. Każda z grup przedszkolnym miała również swój własny kalendarz adwentowy, który umilał nam oczekiwanie na święta. Zapraszamy do fotorelacji!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status