Sukcesy na I GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

Sukcesy na I GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

Jest nam niezmiernie miło ogłosić Państwu, iż w I GMINNYM KONKURSIE „PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ”, organizowanym przed GOK w Kluczach pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Klucze została wyróżniona trójka naszych przedszkolaków!

Serdecznie gratulujemy!

I miejsce zajęła Anastazja Waksmańska z grupy Motylki (w kategorii do lat 7)

II miejsce zajęli Pola i Nikoś Mocny z grupy Pszczółki (w kategorii duety/zespoły do lat 7)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status