Przedszkolna wigilia

Przedszkolna wigilia

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyliśmy wspólną wigilią.  Dzieci kolędowały, składały sobie życzenia i łamały się opłatkiem. Przedszkolaki zasiedli do pięknie, samodzielnie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad  –  tradycyjny barszczyk i rybka, ale i nie zabrakło też świątecznego piernika i mandarynek. Takie  chwile nie tylko utrwalają najmłodszym znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale i  co najważniejsze wzmacniają relacje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status